KONST / Litografier / Konstmapp 8102001
nr 810 2001
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Konstmapp, 5 st, Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Madeleine Pyk + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (f. 1944), signerade, 19/220, bladets mått: 50x70
Kondition: oramade
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:30:15
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist